Aktualności
W szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek i rozpoczęły się wakacje. Miasto przygotowało ofertę dla najmłodszych, którzy pozostają w tym czasie w Józefowie.
Z początkiem lipca w Józefowie zacznie obowiązywać nowa umowa na odbiór odpadów. Koszty po stronie mieszkańców i harmonogram wywozu pozostają bez zmian. Zgodnie z wymogami ...
W bieżącym naborze wniosków o dofinansowanie do wymiany kotłów starego typu złożono już 18 wniosków. Sześć z nich zakończyło się podpisaniem umowy, pozostałe są w trakcie ...
Józefów rusza z kampanią „Nie na marne”. Jej celem jest ograniczenie produkowania odpadów poprzez przedłużanie żywotności przedmiotów i oszczędne używanie opakowań. Burmistrz ...
Przewrócony słupek, nieświecąca latarnia, wyrwa w jezdni – od dzisiaj mieszkańcy Józefowa mogą zgłaszać takie usterki poprzez specjalną platformę „Naprawmy to”.
Zakład Obsługi Piękne Miasto jako pierwszy dołączył do kampanii "Nie na marne" proponując mieszkańcom rozwiązania wpisujące się w politykę "zero waste" (zero śmieci).
(26 czerwca 2019)
Aby wypoczynek letni dostarczył niezapomnianych wrażeń i nie wiązał się z zagrożeniem życia i zdrowia Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Otwocku przypomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
(26 czerwca 2019)
W bieżącym naborze wniosków o dofinansowanie do wymiany kotłów starego typu złożono już 18 wniosków. Sześć z nich zakończyło się podpisaniem umowy, pozostałe są w trakcie rozpatrywania.
(25 czerwca 2019)
W ul. Olszowej wybudowano 186 mb jezdni wraz ze zjazdami z kostki betonowej o grubości 8 cm, na podbudowie z kruszywa kwarcytowego.
(21 czerwca 2019)
Rozpoczęły się roboty drogowe w ul. Ogrodowej na odc od ul. Wawerskiej do ul. Ejsmonda.
(21 czerwca 2019)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Najczęściej zadawane pytania Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Budżet miasta Józefów nad Świdrem 500+small Rewitalizacja Józefow - ZIT