Aktualności
Zapominasz o terminach opłacenia podatków? Przekaż Urzędowi Miasta swój numer telefonu aby otrzymywać SMS-y z przypomnieniami o płatnościach.
W związku z podwyżką narzuconą przez firmę Lekaro mieszkańcy Józefowa od 1 kwietnia będą płacić nowe, wyższe stawki za wywóz odpadów. Kryzys śmieciowy objął całą Polskę, ale ...
Rozpoczął się nabór na bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców Józefowa 25+. Siedem bloków tematycznych do wyboru, dwa dni szkoleniowe, wykwalifikowani instruktorzy. ...
9 marca na skwerze św. Jana Pawła II eksperci z Krajowej Izby Kominiarzy pokazywali jak palić w piecach i kominkach "od góry", a przedszkolaki i uczniowie - jak być bardziej eko.
Józefów rozpoczął współpracę z firmą Mierzymy Smog. Na pierwszy ogień, a właściwie dym, poszła Kolonia Błota. Wnioski są ciekawe.
OSP Świdry Małe doczekała się nowego wozu strażackiego. Nowocześnie wyposażony pojazd został zakupiony ze środków Miasta Józefowa, WFOŚiGW, Urzędu Marszałkowskiego, KG PSP oraz funduszy strażaków.
(19 marca 2019)
21 marca odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowo-Gospodarczej Rady Miasta. Główny temat - walka ze smogiem. Wstęp, jak zawsze, otwarty dla wszystkich zainteresowanych.
(19 marca 2019)
Zapominasz o terminach opłacenia podatków? Przekaż Urzędowi Miasta swój numer telefonu aby otrzymywać SMS-y z przypomnieniami o płatnościach.
(19 marca 2019)
Hydrosfera Józefów Sp. z o.o. zawiadamia o planowanych przerwach w dostawie wody.
(18 marca 2019)
Mimo niesprzyjającej pogody akcja "Chodź na spacer zbierać śmieci" przyniosła wymierne efekty. Ponad 20 józefowian sprzątnęło brzeg Świdra w okolicach ul. Parkingowej. Organizator zapowiada, że będą kolejne spacery.
(18 marca 2019)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Najczęściej zadawane pytania Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Budżet miasta Józefów nad Świdrem 500+small Rewitalizacja Józefow - ZIT