Aktualności
Zgodnie z zapowiedziami, od 1 września mieszkańcy Józefowa będą mogli płacić mniej za bilety długookresowe ZTM. Umożliwi to spersonalizowany bilet metropolitalny, który już od 8 ...
Józefowskie DDR, czyli drogi dla rowerów, sukcesywnie zmieniają się z chodników wyłożonych kostką betonową w gładkie ścieżki asfaltowe. W tym roku zostanie zmodernizowane 8 km ...
Urząd Miasta Józefowa dziękuje mieszkańcom za terminowe opłacanie podatków. Zapewnia to realizację inwestycji zaplanowanych w budżecie.
W związku z pytaniami mieszkańców o termin przebudowy dróg w Józefowie, publikujemy harmonogram inwestycji w 2018 r.
Program "Dobry Start" przewiduje jednorazową wypłatę 300 zł na ucznia w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Wypłata jest jednorazowa i nie zależy od dochodu rodziny.
Poszukujemy śladów zgromadzenia zakonnego oraz mieszkańców Józefowa - w tym Urszuli, którzy udzielili schronienia lotnikom RPA zestrzelonym 14 sierpnia 1944 r. Dziś mija 74. rocznica katastrofy samolotu Liberator z 31 dywizjonu SAAF.
(14 sierpnia 2018)
14 sierpnia mijają 74 lata od zestrzelenia samolotu sił powietrznych RPA, który niósł pomoc powstańczej Warszawie. Jak co roku, przedstawiciele władz miasta Józefowa złożyli kwiaty pod Pomnikiem Lotników Alianckich.
(14 sierpnia 2018)
W związku z najwyższym stopniem zagrożenia pożarowego w lasach oraz upałami zagrażającymi zdrowiu uczestników, uroczystość patriotyczna zaplanowana na 14 sierpnia br. na Górze Lotnika przy Pomniku Lotników Alianckich zostaje odwołana. Prosimy ...
(14 sierpnia 2018)
IMiGW wydał ostrzeżenie II stopnia dla powiatu otwockiego o upałach i burzach z gradem. Prosimy zachować ostrożność.
(10 sierpnia 2018)
Informujemy że zakończyły się roboty drogowe polegające na przebudowie pasa drogowego w ulicach Matejki, Staszica i Ejsmonda. Łącznie położono 800 metrów asfaltu.
(10 sierpnia 2018)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Najczęściej zadawane pytania Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Budżet miasta Józefów nad Świdrem 500+small Rewitalizacja Józefow - ZIT