Aktualności
Pragnąc ograniczyć ryzyko zakażenia mieszkańców wirusem SARS CoV-2 w mieście sukcesywnie wprowadzane są ograniczenia w działaniu urzędu, spółek i instytucji miejskich. Jak pracują ...
Szanowni Państwo, w związku z odnotowywaniem kolejnych przypadków wirusa SARS-CoV-2 w Polsce pragnę Państwa poinformować o działaniach prewencyjnych podjętych w Józefowie. Jest to ...
- Obecna trudna sytuacja sprawiła, że podjąłem decyzję o zorganizowaniu wsparcia psychologicznego dla mieszkańców Józefowa – zapowiedział burmistrz Marek Banaszek.
Główny Inspektorat Sanitarny informuje o zaleceniach w związku z zachorowaniami na COVID-19 (zapalenie płuc spowodowane nowym koronawirusem SARS-CoV-2).
Jesteś seniorem i potrzebujesz pomocy w zakupach? Zadzwoń do Straży Miejskiej.
W czasie zamknięcia dla mieszkańców bud. B Urzędu Miasta, w którym znajduje sę Referat Świadczeń Rodzinnych wnioski o świadczenia dostępne są w budynku A.
(31 marca 2020)
W związku z koniecznością działania przeciw zakażeniom koronawirusem Starosta Otwocki zawiesza od 1 kwietnia działalność Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w powiecie otwockim. Porady do odwołania będą udzielane w formie zdalnej.
(31 marca 2020)
W czasie epidemii burmistrz rozszerza godziny przyjmowania mieszkańców i zmienia ich formę na konsultacje telefoniczne. Do dyspozycji mieszkańców pozostają także radni.
(30 marca 2020)
Zgodnie ze stanowiskiem GIS, odpady wytwarzane przez osoby zakażone koronawirusem i przebywające na kwarantannie domowej należy umieścić w dodatkowym worku i wyrzucić do śmietnika na odpady komunalne zmieszane.
(30 marca 2020)
- Obecna trudna sytuacja sprawiła, że podjąłem decyzję o zorganizowaniu wsparcia psychologicznego dla mieszkańców Józefowa – zapowiedział burmistrz Marek Banaszek.
(27 marca 2020)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Wymiana pieców - licznik miesięcy Józefow - ZIT Budżet miasta Józefów nad Świdrem Rewitalizacja Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej