Aktualności
W sobotę 2 grudnia czeka moc atrakcji. Szczególnie polecamy naszą WIELKĄ NIESPODZINKĘ na Skwerze, która rozpocznie się o 15:30.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze złożenia kwiatów, inscenizacji plenerowej „Niepodległość trudne słowo" oraz 7. Biegu Niepodległości.
Pojazdy zmuszone przekraczać tory kierowane będę do przejazdu naziemnego przy przystanku PKP Józefów. Zmiana organizacji ruchu może potrwać do końca roku.
Miasto Józefów zamierza ubiegać się w 2018 roku o dotacje z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Na deklaracje czekamy do 15 grudnia.
W sobotę odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miasta wieńcząca obchody 55-lecia uzyskania przez Józefów praw miejskich. Tego dnia mieliśmy zaszczyt przyjęcia do grona Zasłużonych ...
W sobotę 2 grudnia czeka moc atrakcji. Szczególnie polecamy naszą WIELKĄ NIESPODZINKĘ na Skwerze, która rozpocznie się o 15:30.
(17 listopada 2017)
16 listopada odbyło się posiedzenie dotyczące opłat za wodę i ścieki. Jednak tematem głównym stała się budowa oczyszczalni ścieków w Józefowie.
(16 listopada 2017)
Od 18 listopada Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie czynny w nowej lokalizacji, na działce sąsiadującej.
(16 listopada 2017)
14 listopada br. Sąd Rejonowy w Otwocku uznał, że Janina P. nie spełniła przesłanek zasiedzenia nieruchomości
(15 listopada 2017)
W imieniu PKP S.A. oraz władz Miasta Józefowa zapraszamy mieszkańców 15 listopada (środa) o godz. 17:00 do budynku Rady Miasta na spotkanie ...
(15 listopada 2017)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Józefów nad Świdrem Rewitalizacja Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Plan miasta Przedsiębiorcy 500+small Józefow - ZIT