Aktualności
Znakowanie rowerów, stanowisko technika kryminalistyki, psy policyjne i wiele innych atrakcji - 23 czerwca (sobota) to pierwszy dzień BEZPIECZNYCH WAKACJI. Początek o godz. 11.00.
Radni Miasta Józefówa zgodnie udzielili absolutorium burmistrzowi Stanisławowi Kruszewskiemu. - Mimo, że dzieje się to po raz 20. jestem szczerze wzruszony - powiedział burmistrz.
W związku z pytaniami mieszkańców o termin przebudowy dróg w Józefowie, publikujemy harmonogram inwestycji w 2018 r.
Miasto Józefów otrzymało nagrodę w konkursie "Samorząd dobrze zarządzany". - To zasługa całego Urzędu Miasta - podkreśla burmistrz Stanisław Kruszewski.
Do 11 czerwca podpisano już 39 umów na wymianę starych kotłów węglowych na gazowe. Ich wartość to ponad 174,5 tysiąca zł.
Zarząd Transportu Miejskiego uprzejmie informuje, że w związku z okresem wakacyjnym, od 23 czerwca sukcesywnie będą wprowadzane zmiany w organizacji ...
(22 czerwca 2018)
Straż Miejska w Józefowie przypomina Mieszkańcom, że Miasto pokrywa koszty elektronicznego znakowania psów (chipowania).
(21 czerwca 2018)
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Józefowie informuje, że z powodu awarii nieaktywne są połączenia telefoniczne do Ośrodka.
(21 czerwca 2018)
Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu i porywami wiatru do 100 km/h. Miejscami grad.
(21 czerwca 2018)
Dyrektor SPZOZ Przychodnia Miejska w Józefowie ul. M.C. Skłodowskiej 5/7 ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy - Rejestratorka Medyczna.
(21 czerwca 2018)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Budżet miasta Rewitalizacja Józefów nad Świdrem Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Plan miasta 500+small Józefow - ZIT