Aktualności
W najbliższych dniach w Józefowskich szkołach zostaną zorganizowane lekcje na temat mowy nienawiści. Uczniowie będą rozmawiać o tym jak reagować na agresywne zachowania i ...
Burmistrz Józefowa i pracownicy Urzędu Miasta składają wyrazy współczucia bliskim tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
Ponad 57 tys. zł - taką sumę zebrał józefowski sztab podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Przypominamy, że w 2019 roku odbiór choinek będzie miał miejsce 29 stycznia (strona zachodnia) i 5 lutego (strona wschodnia).
Na stronie Urzędu Miasta pojawił się spis józefowskich taksówek. Osoby świadczące takie usługi zapraszamy do kontaktu.
Zniszczone wiaty przystankowe przy ul. Piłsudskiego i Nadwiślańskiej zostały naprawione. Zakup i montaż nowych wiat kosztowały budżet miasta 5 tys. zł.
(22 stycznia 2019)
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2019" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
(22 stycznia 2019)
Prawnicy pracujący w ramach systemu bezpłatnej pomocy prawnej w Józefowie przyjmują mieszkańców w poniedziałki i czwartki w godzinach 10-14 w budynku Rady Miasta.
(22 stycznia 2019)
Mieszkańcy Józefowa zebrali się 19 stycznia przed Urzędem Miasta aby razem uczcić pamięć zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
(21 stycznia 2019)
Miasto przygotowuje się do realizacji programów polityki zdrowotnej w zakresie opieki stomatologicznej nad uczniami oraz profilaktyki zakażeń wirusem HPV. W tym celu ogłoszono otwarte konkursy na wybór realizatora obu zadań.
(18 stycznia 2019)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Najczęściej zadawane pytania Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Budżet miasta Józefów nad Świdrem 500+small Rewitalizacja Józefow - ZIT