Aktualności
Walcz ze smogiem - pomóż w opracowaniu nowego Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Do 17 maja wypełnij ankietę nt. ogrzewania domu.
Miłośnicy sportu - szykujcie rowery, kijki, wiosła i ... kąpielówki. ICSiR nie da Wam odpocząć co najmniej przez trzy najbliższe weekendy. Czeka Was rajd wokół Góry Lotnika, spływ ...
Ruszył dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany kotłów. Właściciele starych kopciuchów mogą ubiegać się nawet o 9 tys. zł dopłaty. Termin składania wniosków – do ...
Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób powyżej 25 roku życia. Szkolenia odbędą się w lipcu.
W związku z prośbami mieszkańców, godziny otwarcia PSZOK przy ul. Jarosławskiej zostały wydłużone. Od maja punkt działa w soboty godz 8:00 - 18:00.
Józefów szachami stoi! Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Józefowie właśnie zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w szachach w kategorii młodzież.
(17 maja 2019)
Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób powyżej 25 roku życia. Szkolenia odbędą się w lipcu.
(16 maja 2019)
Miłośnicy sportu - szykujcie rowery, kijki, wiosła i ... kąpielówki. ICSiR nie da Wam odpocząć co najmniej przez trzy najbliższe weekendy. Czeka Was rajd wokół Góry Lotnika, spływ kajakowy i zawody pływackie.
(15 maja 2019)
Wandale uszkodzili latarnie uliczne, prawdopodobnie strzelając do nich z wiatrówki. Podziurawione klosze przy ulicy Szkolnej muszą zostać wymienione co wiąże się z wydatkowaniem pieniędzy z budżetu miejskiego.
(15 maja 2019)
Wójt Gminy Magnuszew zaprasza mieszkańców Józefowa do odwiedzenia nowego targowiska, na którym lokalni rolnicy oferują produkty sezonowe.
(15 maja 2019)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Najczęściej zadawane pytania Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Budżet miasta Józefów nad Świdrem 500+small Rewitalizacja Józefow - ZIT