Aktualności
Rolnicy z całej Polski mają do spełnienia bardzo ważny obowiązek - udział w Powszechnym Spisie Rolnym, który potrwa od 1.09 do 30.11 br. Warto spisać się samodzielnie przez ...
Z okazji 30 rocznicy pierwszych wolnych wyborów samorządowych redakcja "Józefowa nad Świdrem" zainicjowała ranking "Superprzemiany", w którym mieszkańcy nominują a następnie ...
Aby skutecznie walczyć ze smogiem miasto musi mieć informacje na temat obecnej skali zanieczyszczenia powietrza. Dlatego prosimy o wypełnienie ankiety nt. źródeł ogrzewania ...
Zasady działania urzędu i instytucji miejskich zmieniają się wraz ze znoszeniem przez rząd kolejnych obostrzeń. Jak Miasto pracuje obecnie? Sprawdź w przewodniku.
Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.
Rolnicy z całej Polski mają do spełnienia bardzo ważny obowiązek - udział w Powszechnym Spisie Rolnym, który potrwa od 1.09 do 30.11 br. Warto spisać się samodzielnie przez Internet lub umówić się na spis telefoniczny.
(4 sierpnia 2020)
Lokalna Grupa Działania Natura i Kultura zaprasza seniorów na bezpłatny warsztat z tworzenia mydełek i warsztat przedsiębiorczości "Moja pasja moją pracą". Spotkania zaczną się 4 sierpnia w Osiecku, Sobieniach - Jeziorach i Wiązownie.
(3 sierpnia 2020)
Lokalna Grupa Działania Natura i Kultura zaprasza seniorów na bezpłatne warsztaty florystyczne "Las w Słoiku". Warsztaty będą się odbywać od 5 sierpnia w Osiecku, Sobieniach - Jeziorach i Wiązownie.
(3 sierpnia 2020)
Właściciele nieruchomości mogą ubiegać się o dofinansowanie do budowy zbiorników i instalacji retencyjnych. Dotacja w ramach programu "Moja woda" sięga 5 tysięcy zł.
(3 sierpnia 2020)
1 sierpnia o godz. 17:00 za pośrednictwem Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Warszawie zostaną uruchomione syreny alarmowe.
(31 lipca 2020)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Wymiana pieców - licznik miesięcy Józefow - ZIT 30-lecie samorządu Budżet miasta Józefów nad Świdrem Rewitalizacja