Aktualności
Przed nami dwa tygodnie ferii, jak by nie było, zimowych. Co robić w tym czasie w Józefowie? W jaki sposób zorganizować opiekę i atrakcje dla młodzieży szkolnej? Przedstawiamy ...
Zapraszamy do wypełnienia ankiety i udziału w spotkaniach dotyczących poprawy jakości powietrza. Pierwsze odbędzie się już 19 lutego (w środę) o 17:00 w budynku Rady Miasta.
27 lutego rozpocznie się rekrutacja do józefowskich przedszkoli publicznych, zerówek, klas I szkół podstawowych oraz do klasy VII dwujęzycznej w SP3.
Coraz mniej czasu pozostaje właścicielom kopciuchów na wymianę starego pieca. Teraz można to zrobić korzystając z dofinansowania z budżetu miasta Dopłaty sięgają nawet 9 tys. zł.
Od połowy stycznia 2020 roku rusza rehabilitacja w Przychodni Miejskiej. Mieszkańcy Józefowa za zabiegi fizjoterapeutyczne zapłacą tylko 30%. Reszta zostanie sfinansowana z ...
Usprawnienie komunikacji z mieszkańcami, restrukturyzacja instytucji powiatowych, inwestycje drogowe i oświatowe - to tylko niektóre z działań zrealizowanych w ubiegłym roku przez Starostwo Powiatowe w Otwocku.
(20 lutego 2020)
Przed Miejskim Ośrodkiem Kultury pojawił się kilkumetrowej wielkości model ludzkich płuc. Instalacja filtruje pył zawieszony i ilustruje jakość powietrza.
(18 lutego 2020)
Jest już dostępny lutowy numer pisma samorządowego "Józefów nad Świdrem". Zapraszamy do lektury.
(18 lutego 2020)
Uczniowie SP 3 zakończyli semestr zimowy w prawdziwie kosmicznym stylu. Szkoła zorganizowała imponujący "Tydzień Astronomiczny". Było spotkanie z łazikiem kosmicznym, ciekawe wykłady i warsztaty, a nawet przenośne planetarium.
(18 lutego 2020)
Zapraszamy do wypełnienia ankiety i udziału w spotkaniach dotyczących poprawy jakości powietrza. Pierwsze odbędzie się już 19 lutego (w środę) o 17:00 w budynku Rady Miasta.
(12 lutego 2020)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Wymiana pieców - licznik miesięcy Józefow - ZIT Budżet miasta Józefów nad Świdrem Rewitalizacja Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej