Aktualności
11 listopada mieszkańcy Józefowa mogli świętować razem, podczas miejskich obchodów Dnia Niepodległości.
11 listopada tradycyjnie odbędzie się Bieg Niepodległości. Numery startowe można odbierać 9 i 10 listopada w kasach ICSiR lub w dniu biegu w Biurze Startowym przy linii startu.
Dzięki porozumieniu podpisanemu przez burmistrza Marka Banaszka z WFOŚ od 2 października w Urzędzie Miasta będzie działał punkt konsultacyjny rządowego programu "Czyste ...
W sezonie jesienno - zimowym PSZOK będzie czynny do godz. 16.00
Miasto Józefów w ramach realizacji projektu „Zastopujmy smog w naszym otoczeniu – zakup oczyszczaczy powietrza” zyskało 16 oczyszczaczy dla instytucji użyteczności publicznej.
Wykonaj bezpłatne badania w kierunku rozpoznania WZW C. Projekt jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego i dedykowany mieszkańcom wszystkich powiatów Województwa Mazowieckiego.
(15 listopada 2019)
Osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny, o którą zawnioskowały przed 1 stycznia 2018 r., do końca tego roku mogą bezpłatnie domówić drugą, elektroniczną formę tej Karty. Później będzie się to wiązało z opłatą 9,21 zł za osobę w rodzinie.
(15 listopada 2019)
Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym zaprasza na bezpłatne szkolenie dla pracowników, członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych i izb gospodarczych.
(15 listopada 2019)
21 i 22 listopada w godzinach 9-14 odbędą się 18. zawody pływackie o Puchar Burmistrza Józefowa. W tym czasie pływalnia będzie nieczynna.
(15 listopada 2019)
PGE Dystrybucja informuje o planowanych na 15 listopada czasowych przerwach w dostawie prądu.
(14 listopada 2019)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Najczęściej zadawane pytania Józefow - ZIT Budżet miasta Józefów nad Świdrem Rewitalizacja Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej