Aktualności
Rolnicy z całej Polski mają do spełnienia bardzo ważny obowiązek - udział w Powszechnym Spisie Rolnym, który potrwa od 1.09 do 30.11 br. Warto spisać się samodzielnie przez ...
Z okazji 30 rocznicy pierwszych wolnych wyborów samorządowych redakcja "Józefowa nad Świdrem" zainicjowała ranking "Superprzemiany", w którym mieszkańcy nominują a następnie ...
Aby skutecznie walczyć ze smogiem miasto musi mieć informacje na temat obecnej skali zanieczyszczenia powietrza. Dlatego prosimy o wypełnienie ankiety nt. źródeł ogrzewania ...
Zasady działania urzędu i instytucji miejskich zmieniają się wraz ze znoszeniem przez rząd kolejnych obostrzeń. Jak Miasto pracuje obecnie? Sprawdź w przewodniku.
Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.
Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie od początku września będzie miał nowego dyrektora. Została nim Agnieszka Rogalska-Jung, wieloletni pracownik MOK, dotychczasowa kierownik Działu Promocji i Animacji Społecznej.
(7 sierpnia 2020)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej otrzymała oficjalny tytuł "Szkoły w Chmurze Microsoft". Certyfikat przyznawany jest placówkom, które wzorowo wdrażały program Office 365 podczas nauczania zdalnego.
(6 sierpnia 2020)
IMGW wydał ostrzeżenie II stopnia o prognozowanych upałach. W dniach 7-9 sierpnia temperatura w dzień może osiągnąć 31*C.
(6 sierpnia 2020)
W Józefowie stwierdzono ognisko zgnilca amerykańskiego - groźnej choroby pszczół. Właściciele pasiek muszą zgłosić się do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Otwocku.
(6 sierpnia 2020)
W związku z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa u jednego z pracowników ICSiR basen i hala sportowa zostały zamknięty do odwołania.
(5 sierpnia 2020)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Wymiana pieców - licznik miesięcy Józefow - ZIT 30-lecie samorządu Budżet miasta Józefów nad Świdrem Rewitalizacja