Aktualności
W najbliższych dniach w Józefowskich szkołach zostaną zorganizowane lekcje na temat mowy nienawiści. Uczniowie będą rozmawiać o tym jak reagować na agresywne zachowania i ...
Burmistrz Józefowa i pracownicy Urzędu Miasta składają wyrazy współczucia bliskim tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
Ponad 57 tys. zł - taką sumę zebrał józefowski sztab podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Przypominamy, że w 2019 roku odbiór choinek będzie miał miejsce 29 stycznia (strona zachodnia) i 5 lutego (strona wschodnia).
Na stronie Urzędu Miasta pojawił się spis józefowskich taksówek. Osoby świadczące takie usługi zapraszamy do kontaktu.
Miasto przygotowuje się do realizacji programów polityki zdrowotnej w zakresie opieki stomatologicznej nad uczniami oraz profilaktyki zakażeń wirusem HPV. W tym celu ogłoszono otwarte konkursy na wybór realizatora obu zadań.
(18 stycznia 2019)
Jest już dostępny nowy numer pisma samorządowego "Józefów nad Świdrem". Zapraszamy do lektury.
(18 stycznia 2019)
LGD Natura i Kultura zaprasza na szkolenie z przygotowywania biznesplanu. Spotkanie odbędzie się 4 lutego o godz. 9:30 w Urzędzie Miasta Karczewa.
(18 stycznia 2019)
Urząd Statystyczny w Warszawie prezentuje kalendarz badań ankietowych w 2019 r. We wskazanych terminach mieszkańcy Józefowa mogą spodziewać się wizyt lub telefonów od pracowników US. Urząd zachęca do udziału w takich badaniach.
(18 stycznia 2019)
Pragnąc umożliwić mieszkańcom uczczenie pamięci prezydenta Pawła Adamowicza 19 stycznia o godz. 19:00 Urząd Miasta udostępni miejsce na zapalanie zniczy.
(18 stycznia 2019)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Najczęściej zadawane pytania Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Budżet miasta Józefów nad Świdrem 500+small Rewitalizacja Józefow - ZIT