Aktualności
Planujesz wykonanie przyłącza gazu, wody, albo kanalizację? Nie zwlekaj! Wiosną zaczynamy przebudowę ulic i chodników. Gdy zakończymy prace zostaną one objęte pięcioletnią ...
Przy ul. Wiązowskiej trwają zaawansowane prace budowlane. Koniec inwestycji planowany jest na sierpień 2018 roku. Łączny koszt realizacji to ponad 3 mln 600 tys. zł.
19 grudnia w miejscu budowy obiektu, odbyła się symboliczna uroczystość. Podpisano akt erekcyjny, a także wmurowano kapsułę pamięci.
7 grudnia 2017 roku na sesji Rady Miasta Józefowa przegłosowano uchwałę budżetową na przyszły rok. Gościem specjalnym był wybitny prawnik Jerzy Stępień.
Najlepsze życzenia od Burmistrza Miasta Józefowa wraz z pracownikami Urzędu Miasta oraz Przewodniczącego Rady Miasta Józefowa wraz z radnymi.
Tradycyjnie Finał WOŚP odbędzie się w Szkole Podstawoej nr 2 przy ul. Granicznej. Od 12:00 do 16:00 czeka mnóstwo atrakcji.
(14 stycznia 2018)
W najnowszym numerze m. in. o planach inwestycyjnych na 2018 rok oraz podsumowanie akcji "Gwiazdobranie i Dawanie".
(11 stycznia 2018)
Terminy składania wniosków o udzielenie bonifikaty od opłaty rocznej oraz wniosków o zmianę terminu zapłaty.
(5 stycznia 2018)
Państwowy Inspektorat Sanitarny w Otwocku stwierdza, że mieszkańcy Józefowa w 2017 roku byli zaopatrywani w wodę do spożycia przez ludzi, której ...
(5 stycznia 2018)
Burmistrz Miasta Józefowa zaprasza kandydatów na członków komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych ...
(4 stycznia 2018)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Józefów nad Świdrem Rewitalizacja Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Plan miasta Przedsiębiorcy 500+small Józefow - ZIT