Aktualności
Zapraszamy do wypełnienia ankiety i udziału w spotkaniach dotyczących poprawy jakości powietrza. Ankiety można wypełniać do 28 lutego.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na IX już edycję Przeglądu Teatrów dla dzieci „BEZ SCENY” - autorskiego projektu, który narodził się w Józefowie.
27 lutego rozpocznie się rekrutacja do józefowskich przedszkoli publicznych, zerówek, klas I szkół podstawowych oraz do klasy VII dwujęzycznej w SP3.
Fundacja Ziemia i Ludzie przygotowała bazę wiedzy dla profesjonalistów i mieszkańców zainteresowanych termomodernizacją domów jednorodzinnych.
Od połowy stycznia 2020 roku rusza rehabilitacja w Przychodni Miejskiej. Mieszkańcy Józefowa za zabiegi fizjoterapeutyczne zapłacą tylko 30%. Reszta zostanie sfinansowana z ...
Urząd Miasta poszukuje specjalisty na stanowisko Inspektora w Referacie Realizacji Projektów. Oferty można składać do 11 marca.
(28 lutego 2020)
Miejskie Przedszkole nr 2 zaprasza okoliczne placówki do udziału w IX Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej pod hasłem "Zwierzęta kochamy, więc o nich śpiewamy".
(28 lutego 2020)
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na IX już edycję Przeglądu Teatrów dla dzieci „BEZ SCENY” - autorskiego projektu, który narodził się w Józefowie.
(28 lutego 2020)
Miasto Józefów zostało wyróżnione w konkursie "Innowacyjny Samorząd". Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 26 lutego w Ministerstwie Rozwoju. Konkurs był organizowany przez Serwis Samorządowy PAP.
(27 lutego 2020)
Główny Inspektorat Sanitarny informuje o zaleceniach w związku z zachorowaniami na COVID-19 (zapalenie płuc spowodowane nowym koronawirusem SARS-CoV-2).
(26 lutego 2020)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Wymiana pieców - licznik miesięcy Józefow - ZIT Budżet miasta Józefów nad Świdrem Rewitalizacja Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej