Aktualności

Drukuj Powiększ tekst (skrót: +) Pomniejsz tekst (skrót: -)
Czy masz już Bilet Metropolitalny?
9 sierpnia 2018
Od 8 sierpnia w Urzędzie Miasta mieszkańcy Józefowa mogą wyrobić Bilet Metropolitalny uprawniający do tańszych przejazdów komunikacja miejską. Pamiętaj o dowodzie osobistym oraz dokumentach poświadczających rozliczanie podatku na rzecz Józefowa.
 
 
Bilet Metropolitalny przypomina kartę miejską ZTM. Od 13 sierpnia w jednym z punktów Obsługi Pasażerów ZTM będzie można na nim kodować bilety miesięczne i kwartalne warszawskiej komunikacji miejskiej ze specjalną zniżką, przysługującą osobom, które rozliczają swoje podatki na rzecz miasta Józefowa. 
 
To dlatego przy wyrabianiu spersonalizowanego Biletu Metropolitalnego potrzebny będzie nie tylko dowód osobisty czy legitymacja szkolna/studencka, ale także kopia pierwszej strony zeznania podatkowego PIT za zeszły rok z potwierdzeniem złożenia go do Urzędu Skarbowego w Otwocku.
 
Punkt obsugi Biletów Metropolitalnych działa w budynku Rady Miasta (budynek B Urzędu Miasta, wejście od strony ul. Sosnowej) w godzinach:
 
- w poniedziałki 9.00 - 19.00,
- we wtorki, środy i czwartki 8.00 – 16.00,
- w piątki 8.00 - 19.00
 
 
- Zachęcamy do składania wniosków. Wyrobienie biletu trwa około 5 minut, a obecnie nie ma kolejek - mówi zastępca burmistrza Marek Banaszek. Dziś sam złożył wniosek i otrzymał swój Bilet Metropolitalny.
 
W ciągu pierwszego dnia Urząd Miasta wydał 32 Bilety Metropolitalne.
 
 
Wiecej informacji na temat Biletu Metropolitalnego:  http://jozefow.pl/page/14,aktualnosci.html?id=2209
 
(UM Józefów)