Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Nowy rozdział w historii Klubu Judo „YUKO Józefów”

05 marca 2018

Po raz pierwszy w historii klub zdobył medal w kategorii seniorskiej. Igor Matusiak (kadra Narodowa Juniorów), po wspaniałej walce z aktualnym Mistrzem Polski stanął na trzecim stopniu podium.

17.02.2018 roku w Centrum Sportu i Edukacji w Mysiadle (Piaseczno), odbył się pierwszy w tym roku Puchar Polski Seniorek i Seniorów w judo. Turniej rankingowy do Kadr Narodowych.

Na starcie krajowa czołówka judoczek i judoków.

Do turnieju trener Tomasz Głuszyk zgłosił dwójkę juniorów (od stycznia 2018), którzy z racji rozpoczęcia rywalizacji w tej grupie wiekowej mają prawo rywalizować z Seniorami.

Decyzja okazała się dobra i dzięki niej pierwszy raz w historii klub może pochwalić się relacją z tak ważnej seniorskiej imprezy.

Igor Matusiak (kadra Narodowa Juniorów), po wspaniałej walce z aktualnym Mistrzem Polski Seniorów Bartłomiejem Bartusikiem i porażce dopiero w dogrywce stanął na trzecim stopniu podium.

Alicja Sokołowska (kadra Narodowa Juniorek), przegrała walę o 3 miejsce i stanęła za podium (z prawej).

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.