Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Rozpoczęcie prac związanych z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ulicy Botanicznej

03 czerwca 2026

W dniu 10.06.2026 (środa) planowane jest rozpoczęcie prac związanych z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ulicy Botanicznej na odcinku od ul. Rodziewiczówny do ul. Budziszewskiej.

Wykonawcą jest firma HYDROBUD z siedzibą z Otwocku.

W ramach tego samego kontraktu w dalszych etapach planowana jest budowa sieci w ulicy Łąkowej (od Rodziewiczówny do Budziszewskiej), Orzeszkowej (od Botanicznej do Łąkowej) i Muzycznej.

Burmistrz przeprasza za utrudnienia.

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij