Rozpoczęcie prac związanych z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ulicy Botanicznej
03 czerwca 2026
W dniu 10.06.2026 (środa) planowane jest rozpoczęcie prac związanych z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ulicy Botanicznej na odcinku od ul. Rodziewiczówny do ul. Budziszewskiej.
Wykonawcą jest firma HYDROBUD z siedzibą z Otwocku.
W ramach tego samego kontraktu w dalszych etapach planowana jest budowa sieci w ulicy Łąkowej (od Rodziewiczówny do Budziszewskiej), Orzeszkowej (od Botanicznej do Łąkowej) i Muzycznej.
Burmistrz przeprasza za utrudnienia.