Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Szymon Szymański brązowym medalistą Mistrzostw Polski Młodzików w Bochni

08 października 2015

W zawodach, które odbyły się 3-4 października, zawodnik Uczniowskiego Klubu Judo Yuko Józefów zdobył trzecie miejsce w kategorii 38 kg.

To drugi spektakularny sukces Szymona w ostatnim czasie. Tydzień wcześniej zawodnik zdobył złoty medal  w największym turnieju w Europie: Warsaw Judo Open.

Wzięło w nim udział 1200 zawodników z 25 państw (m. in. Niemiec, Wielkiej Brytanii, Rosji, Brazylii, Danii, Gruzji, Ukrainy, czy Białorusi).

Szymon zakończył wszystkie cztery walki przed czasem i zdobył w Warszawie tytuł najlepszego zawodnika turnieju.

To kolejny medal w dorobku tego utytułowanego judoki. Warto przypomnieć, że w marcu w Suchym Lesie Szymon wygrał Puchar Polski, a w maju w Otwartym Pucharze Budapest Cup zajął III miejsce.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.